Sıkça Sorulan Sorular

Uzaktan Öğretim Nedir?

Farklı mekanlardaki öğrenci, öğretmen ve öğretim materyallerini bilişim teknolojileri aracılığıyla bir araya getirerek geleneksel öğrenme-öğretme yöntemlerindeki sınırlılıkları kaldıran sistemdir.
 
 
My girlfriend cheated on me cheat my wife cheated
women who cheat on men how many women cheat on husbands go

Uzaktan Eğitim sisteminde eğitim nasıl yapılır?

İnternet ortamında yer alan e-kitaplar, etkileşimli materyaller, sanal sınıflarda yapılan canlı dersler, canlı derslerin tekrar izlenmesi, forumlarda yer alan tartışma konuları, ödevler ve projeler aracılığı ile zaman ve mekan sınırı tanımadan eğitim gerçekleştirilir.
 
 
women who cheat on men my boyfriend cheated on me with a guy go

Askerlik tecili yapılıyor mu?

Evet, öğrenci kaydınız tamamlandıktan sonra askerlik tecil işlemleriniz ile ilgili resmi kurumları bilgilendirme işlemleri üniversitemizce gerçekleştirilmektedir. (Askerlik şubenize EKC2 belgesi tarafımızca gönderilmektedir.)

how to cheat husband open link
cheat wife go boyfriend cheated on me

Program sonunda alacağım diplomanın geçerliliği nedir?

Uzaktan eğitim ön lisans ve yüksek lisans programlarını başarıyla tamamladığınızda Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin ulusal ve uluslararası geçerliliğe sahip YÖK tarafından onaylı ön lisans ve yüksek lisans diplomasını alırsınız. Diplomalar üzerinde uzaktan eğitim ibaresi yer almaz.

affairs with married men go read here

Uzaktan Eğitimde sınavlar nasıl yapılmaktadır?

Vize sınavları çevrimiçi (online) sistem üzerinden gözetimsiz, final sınavları ise haftasonu günlerinde Hasan Kalyoncu Üniversitesi kampüsünde gözetimli olarak belirlenen salon ya da dersliklerde yapılmaktadır.

how do i know if my wife cheated want my wife to cheat wife affair
how to cheat husband link link

Normal Süre Sonunda Mezun Olamazsam Ücret Ödermiyim?

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Uzaktan Öğretim Merkezi bünyesinde yapılan yüksek lisans programları 10 Ders ve 1 Proje dersinden oluşmaktadır. Mezun olabilmek için bu dersleri tamamlamanız gerekir. Normal dönemde bu dersleri tamamlayamadığınızda bir sonraki dönem ders başına 750TL ödeyerek yeniden alabilirsiniz.

how do i know if my wife cheated online wife affair

Kimlik kartımı nasıl edinebilirim?

Resmi olarak tüm kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra Öğrenci İşleri Müdürlüğü tarafından kimlik kartınız hazırlanmaktadır. Koordinatörlüğümüze gönderildikten sonra tarafınıza bilgi verilmektedir. Koordinatörlüğümüzden dönem içinde ya da final sınavları için kampüse geldiğinizde imza karşılığında alabilirsiniz.

online read here my husband cheated with a man

Toplu egitimler gerçekleşecek mi?

Sanal sınıf aracılığı ile çevrim içi (online) olarak her dersin haftalık ders programına göre dersleriyapılmaktadır. Öğretmen ile tüm öğrenciler aynı zamanda sistem üzerinden ders işleyebilmektedir. Bu derslere katılma şansı bulunmayan öğrencilerimiz ise arşiv aracılığı ile derste işlenen konuları daha sonra görme sansına sahiptir.

how to cheat husband my boyfriend cheated on me quotes link

Öğretim Yönetim Sistemini (ÖYS) sorunsuz olarak kullanmak için bilgisayarımın ne gibi özelliklere sahip olması gerekiyor?

  • İşlemci: İntel P4 ya da eşdeğer işlemci
  • Hafıza: 1GB
  • Ses kartı
  • Hoparlör ya da kulaklık
  • İnternet Bağlantısı: 1 Mbit/s
  • İnternet Tarayıcı: Adobe Flash Player Destekli güncel İnternet tarayıcılarından biri (MS İnternet Explorer 7+, Firefox 3+, Google Chrome 10+)
how do i know if my wife cheated read wife affair
how to cheat husband open link
i dreamed my husband cheated on me read why do women cheat with married men