21 Mar 2020

Ders Programları ve Deneme Sanal Sınıf Hakkında

Değerli Öğrencilerimiz,

Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından alınan kararlar ve Rektörlüğümüzün uygulamaları doğrultusunda 23 Mart 2020 tarihinden itibaren Uzaktan Öğretim Sistemine geçiş yapıyoruz. Bu geçiş sürecini sağlıklı yürütebilmek ve yaşanabilecek aksaklıkları önlemek adına,  konu ile ilgili sorunlarınızı danışman hocalarınıza bildirerek çözebilirsiniz. 22 Mart 2020 tarihi itibari ile güm içerisinde Uzaktan Öğretim Sistemine giriş yapabileceksiniz.

Uzaktan Öğretim Sisteminde; aktif olarak aldığınız dersleri, günleri ve saatlerini liste halinde görebilecek ve derslerinize, açıklanan bu listeye göre katılabileceksiniz. Sistem güncellemeleri, gün boyu devam edeceği için canlı ders saatleri değişebilir. Bu sebeple sistemi aktif takip etmeniz dersleri kaçırmamanız adına faydalı olacaktır.

Uzaktan Öğretim Sistemine, daha hızlı adapte olmanız ve sorun yaşamamanız için sizler için hazırladığımız aşağıda linki verilen Deneme Sınıflarına misafir olarak giriş yapabilir, teknik aksaklıkları önceden görerek düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.  Uzaktan Öğretim Sistemine teknik  aksaklıklar ile ilgili bilgi için aşağıdaki duyuruya bakabilirsiniz.

https://uzom.hku.edu.tr/oys-sistemine-erisim/

Hassasiyetiniz için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz.